Tasuta saatmine
Home| e-vedelikud| vozol täht| täht 9000/12000| VOZOL STAR 9000/12000 kirsikoola - Vozol Vape Refill R20L2N36

VOZOL STAR 9000/12000 kirsikoola - Vozol Vape Refill R20L2N36

Mudel: : R20L2N36

Tavahind Hind pole saadaval
powerby cards

nimi: star 9000/12000

e-vedeliku maht: 14ml

aku maht: 650mah

nikotiin: 0/20/50mg/ml

puffs: kuni 9000/12000

funktsioon:

 • kuvarite jaoks raputus
 • s.i.l.c tech
 • li>
 • huuliku kaitse
 • 30% kiirem laadimine
 • valmistatud tarbimisjärgselt taaskasutatud plastist
 • Uued tarneprotsessi ja jälgimise teatised

  Oleme uhked, et töötleme teie tellimust kiiresti, enamik tellimusi väljub meie ettevõttest vähem kui 24 tunni jooksul. Suure nõudlusega perioodidel võib töötlemine kesta kuni 72 tundi. Kasutame vape-posti saatmiseks usaldusväärset saatmisvõrku, et tagada teie pakkide kiire kohaletoimetamine.

   

  Kassas esitatakse teile kohaletoimetamisviis ja hinnangulised tarneajad, mis võivad olenevalt teie asukohast ja kohalikust teenusepakkujast erineda. Kui tellimuse töötlemine meie ettevõttes on lõpetatud, saadetakse teile automaatselt jälgimismeil.

   

  *Pange tähele, et kõik transiidiajad on hinnangulised ega sisalda nädalavahetusi ega pühi.

   

  Kui asute USA kesk- või idaosas, võib teie tellimus läbida kaheastmelise tarneprotsessi.

   

  Säästu optimeerimiseks ja saatmiskulude säästmiseks kaaluge tellimuse hulgiostmist.

   

  PUDOpoint – kohalikus ettevõttes järeletulemise võimalus

   

  Oleme uhked, et teeme koostööd PUDOpointiga, et pakkuda teie lähedal asuvas kohalikus ettevõttes mugavat ja turvalist järeletulemise letti!

   

  Meie meeskond saadab teie paki PUDO asukohta, mille olete sihtnumbri otsingu alusel kassas valinud. Kui tellimus on ettevõtte asukohta toimetatud, saate meiliteate, et see on kättesaamiseks valmis, koos aadressi asukoha, tellimuse numbri ja tööaegadega.

   

  Saate pakke järgi tulla teile sobival ajal ja kohas, ilma et peaksite muretsema teie ukse taha jäetud pakkide pärast, kui olete väljas!

   

  Uus teenuse katvus

   

  Võib-olla näete, et me ei saa mõnele oma kliendile tarnida, peamiselt logistiliste piirangute või piirkondliku vedajateenuse puudumise tõttu teatud piirkondades USA mandriosas. Meie 20+ kohalikust piirkondlikust vedajast koosnev tarnevõrk aga laieneb iganädalaselt, nii et registreeruge, et saada teada, kui saame teile taas tarnida!

   

  Kui meil ei ole võimalik teie sihtkohta tarnida, kuvatakse kassas teade. Kontrollige kindlasti meie sihtnumbrite kontrollijat ja registreeruge teavituste saamiseks. Lisaks registreeruge meiega hiljem, kuna lisame igal nädalal teenuseid.

   

  Nõutav täiskasvanu allkirjateenus

   

  Vastavalt föderaalsele jurisdiktsioonile ja seadustele tuleb e-sigaretiga seotud tooteid sisaldavate pakkide tarnimisel kasutada kõigi e-sigaretiga seotud postitellimuste puhul täiskasvanu allkirja kinnitust (21+). Selle paki kättesaamiseks peab saaja näitama kohaletoimetajale vanuse kinnitamiseks nõuetekohast riiklikku fotoga isikut tõendavat dokumenti.

   

  Täiskasvanute allkirja teenus nõuab 7 dollari suurust lisatasu ja hinnad kajastuvad kassaprotsessi ajal. Kui see on teile mugavam, saame tarnida teie vape käigud ettevõtte aadressile. Meil ei ole võimalik saata postkasti.

   

  Kohaletoimetamise ja käitlemise ajad

   

  Enne kõigi tellimuste väljastamist võib kuluda 24–72 töötundi. Pärast töötlemisperioodi saadetakse kliendile automaatselt jälgimismeil, mis kinnitab, et pakk on täitmise lõppjärgus. Saatmisviis ja hinnangulised tarneajad antakse kassas olenevalt teie asukohast.

   

  Rahvusvahelised paketid – hinnang pole saadaval, jälgimine näitab liikumist meie rajatisest ja pärast seda, kui see teie riiki jõuab (kui te pole värskendusi saanud, võtke ühendust kohaliku tolliasutusega).

   

  Märkus. Kiirel pühadehooajal või müügihooajal võib töötlemiseks kuluda kuni 5 tööpäeva. Meie meeskond teeb iga päev kõvasti tööd selle nimel, et kliendid saaksid pakid võimalikult kiiresti kätte, seega oleme teie kannatlikkuse eest väga tänulikud.

   

  Töötleme tellimusi esmaspäevast reedeni kell 8.00 PST kuni 16.00 PST. Vedajad ei töötle tellimusi nädalavahetustel ja Pühad.

   

  Tagasta saatjale

   

  Kõik ümbersaatmisteenused on vozoleesti äranägemisel.

   

  Kui pakk tagastatakse meile kohaletoimetamatuse tõttu aadress, näiteks vale või mittetäielik aadress, ei ole me kohustatud oma kulul raha tagasi maksma ega asenduskaupa saatma. Kui kaup tagastatakse meile tagasi meie asukohta, pakutakse raha tagasi, millest on maha arvatud postikulud.

   

  Kui pakk tagastatakse saatjale, kuna vedaja ei saanud täiskasvanu allkirja ega isikut tõendavat dokumenti koguda, jätab vozoleesti endale õiguse tellimuse tagasimaksest maha arvata 15 dollari suurune varude taastamise tasu . Lisaks jätab vozoleesti endale õiguse asendustellimust uuesti saata alles pärast seda, kui originaalpakend on meile tagastatud ja töödeldud ning me ei ole kohustatud seda oma kulul uuesti saatma.

   

  Riigi määrused

   

  Keelatud esemetega tellimused eemaldatakse ja tühistatakse tellimusest, tingimusel et kogu tellimus tühistatakse ja raha tagastatakse, samal ajal kui ülejäänud paki osa töödeldakse tavapäraselt.

   

  Kogu Vape'i müük on piiratud järgmistes kohtades ja võib laieneda ka muudele piirkondadele, mida siin pole loetletud:

   

  l Osariigid - Arkansas, Maine, Oregon, Utah ja Vermont

  l Linnad – San Francisco, Anchorage

   

  Maitsestatud E-vedelike müük on piiratud järgmistes kohtades ja võib laieneda ka muudele piirkondadele, mida siin pole loetletud:

   

  l Osariigid – New York, New Jersey, Massachusetts, Rhode saar

  l Linnad – Chicago, Washington DC

   

  Pange tähele, et esitatud piirangute loetelu ei ole ammendav. Piirangud võivad osariigiti erineda ja laieneda erinevatele tootekategooriatele igas jurisdiktsioonis üle kogu riigi. Lisaks võib kupongide kasutamine olla piiratud jurisdiktsioonipõhiste piirangute tõttu.

   

  Rahvusvahelised tellimused

   

  Kui teie riiki/osariiki pole kassaprotsessi ajal loendis, ei saa me praegu teie riigist makseid vastu võtta ega teie riigist kohale toimetada.

   

  1. Kõik müüdud tooted on loetletud ei konverteerita automaatselt teie kohalikku valuutasse. vozoleesti ei vastuta rahvusvaheliste tellimustega seotud konverteerimistasude eest.
  2. Kõik tollimaksud, maksud, käibemaks ja mis tahes saatmisteenusega seotud tasud ei ole kaetud ning kliendid vastutavad nende maksete eest. Lisaks vozoleesti ei vastuta ametivõimude poolt kinnipeetud või peatatud pakkide ega rahvusvaheliste tollimaksude täitmiseks nõutavate tasude eest.

   

  Mis tahes põhjustel, kui pakiga tekkisid täiendavad saatmiskulud (nt tolli poolt tagasilükkamine, vale aadressi kohaletoimetamine või kliendilt saatjale tagasi saatmine), arvatakse lisakulu algsest maksest maha.

   

  Soovitame tungivalt võtta ühendust kohalike ametiasutustega, et saada rohkem elektroonilisi sigarette ja aurutooteid puudutavaid eeskirju.

   

  Kaotatud ja kohaletoimetamata pakid

   

  vozoleesti ei vastuta kaotsiläinud või kohaletoimetamata pakkide eest ning kõik kättesaamata pakkidest tulenevad probleemid peab lahendama klient, kasutades selleks kolmandast osapoolest vedaja. vozoleesti püüab selliseid probleeme korras hoida ja lahendada ning kõigist vigasetest tarneprobleemidest tuleb teatada 48 tunni jooksul pärast viimast jälgimise värskendust.

   

  vozoleesti ei vastuta kolmandatest osapooltest transpordiettevõtetele tarnitud pakkide eest. Kõik probleemid, mis tekivad selliste saadetistega, mis on märgitud kohaletoimetatuks, tuleb kliendil lahendada kolmandast osapoolest laevandusettevõttega.

   

  Pange tähele, et kasutaja sisestatud ekslikud ja mittetäielikud aadressid põhjustavad viivitusi, tagastusi ja muid probleeme, mis mõjutavad teie tellimuse edukat saatmist. vozoleesti ei vastuta kasutaja poolt sisestatud ekslike ja ebaõigete aadresside esitamisega seotud kulude eest.

   

  Kuidas varuosad tarnitakse?

   

  Kõik asendussaadetised ja garantiisaadetised tarnitakse standardveoga.

   

  VOZOL STAR 9000/12000 kirsi virsiku limonaad - Vozol Vape Sale R20L2N38 €19.20 VOZOL STAR 9000/12000 kirsi virsiku limonaad - Vozol Vape Sale R20L2N38 VOZOL STAR 9000/12000 kreemisäästjad kommid - Vozol Vape Store R20L2N40 VOZOL STAR 9000/12000 kreemisäästjad kommid - Vozol Vape Store R20L2N40 €19.20
  Paypal Visa Payments
  Autoriõigus © 2024 Vozoleesti.

  HOIATUS: tooted, mida müüakse   Vozoleesti.com võib sisaldada nikotiini, väga sõltuvust tekitavat kemikaali. Veebilehel pakutavad tooted ei ole mõeldud kasutamiseks alla 18-aastastele alaealistele, rasedatele või rinnaga toitvatele naistele, südame-veresoonkonna probleemidega inimestele, krambihoogudega inimestele ega kõigile, kes peaksid meditsiinilistel põhjustel tubaka- või nikotiinitoodete kasutamist vältima. Hoidke elektroonilisi sigarette alati lastele kättesaamatus kohas.

  Uued tarneprotsessi ja jälgimise teatised

  Oleme uhked, et töötleme teie tellimust kiiresti, enamik tellimusi väljub meie ettevõttest vähem kui 24 tunni jooksul. Suure nõudlusega perioodidel võib töötlemine kesta kuni 72 tundi. Kasutame vape-posti saatmiseks usaldusväärset saatmisvõrku, et tagada teie pakkide kiire kohaletoimetamine.

   

  Kassas esitatakse teile kohaletoimetamisviis ja hinnangulised tarneajad, mis võivad olenevalt teie asukohast ja kohalikust teenusepakkujast erineda. Kui tellimuse töötlemine meie ettevõttes on lõpetatud, saadetakse teile automaatselt jälgimismeil.

   

  *Pange tähele, et kõik transiidiajad on hinnangulised ega sisalda nädalavahetusi ega pühi.

   

  Kui asute USA kesk- või idaosas, võib teie tellimus läbida kaheastmelise tarneprotsessi.

   

  Säästu optimeerimiseks ja saatmiskulude säästmiseks kaaluge tellimuse hulgiostmist.

   

  PUDOpoint – kohalikus ettevõttes järeletulemise võimalus

   

  Oleme uhked, et teeme koostööd PUDOpointiga, et pakkuda teie lähedal asuvas kohalikus ettevõttes mugavat ja turvalist järeletulemise letti!

   

  Meie meeskond saadab teie paki PUDO asukohta, mille olete sihtnumbri otsingu alusel kassas valinud. Kui tellimus on ettevõtte asukohta toimetatud, saate meiliteate, et see on kättesaamiseks valmis, koos aadressi asukoha, tellimuse numbri ja tööaegadega.

   

  Saate pakke järgi tulla teile sobival ajal ja kohas, ilma et peaksite muretsema teie ukse taha jäetud pakkide pärast, kui olete väljas!

   

  Uus teenuse katvus

   

  Võib-olla näete, et me ei saa mõnele oma kliendile tarnida, peamiselt logistiliste piirangute või piirkondliku vedajateenuse puudumise tõttu teatud piirkondades USA mandriosas. Meie 20+ kohalikust piirkondlikust vedajast koosnev tarnevõrk aga laieneb iganädalaselt, nii et registreeruge, et saada teada, kui saame teile taas tarnida!

   

  Kui meil ei ole võimalik teie sihtkohta tarnida, kuvatakse kassas teade. Kontrollige kindlasti meie sihtnumbrite kontrollijat ja registreeruge teavituste saamiseks. Lisaks registreeruge meiega hiljem, kuna lisame igal nädalal teenuseid.

   

  Nõutav täiskasvanu allkirjateenus

   

  Vastavalt föderaalsele jurisdiktsioonile ja seadustele tuleb e-sigaretiga seotud tooteid sisaldavate pakkide tarnimisel kasutada kõigi e-sigaretiga seotud postitellimuste puhul täiskasvanu allkirja kinnitust (21+). Selle paki kättesaamiseks peab saaja näitama kohaletoimetajale vanuse kinnitamiseks nõuetekohast riiklikku fotoga isikut tõendavat dokumenti.

   

  Täiskasvanute allkirja teenus nõuab 7 dollari suurust lisatasu ja hinnad kajastuvad kassaprotsessi ajal. Kui see on teile mugavam, saame tarnida teie vape käigud ettevõtte aadressile. Meil ei ole võimalik saata postkasti.

   

  Kohaletoimetamise ja käitlemise ajad

   

  Enne kõigi tellimuste väljastamist võib kuluda 24–72 töötundi. Pärast töötlemisperioodi saadetakse kliendile automaatselt jälgimismeil, mis kinnitab, et pakk on täitmise lõppjärgus. Saatmisviis ja hinnangulised tarneajad antakse kassas olenevalt teie asukohast.

   

  Rahvusvahelised paketid – hinnang pole saadaval, jälgimine näitab liikumist meie rajatisest ja pärast seda, kui see teie riiki jõuab (kui te pole värskendusi saanud, võtke ühendust kohaliku tolliasutusega).

   

  Märkus. Kiirel pühadehooajal või müügihooajal võib töötlemiseks kuluda kuni 5 tööpäeva. Meie meeskond teeb iga päev kõvasti tööd selle nimel, et kliendid saaksid pakid võimalikult kiiresti kätte, seega oleme teie kannatlikkuse eest väga tänulikud.

   

  Töötleme tellimusi esmaspäevast reedeni kell 8.00 PST kuni 16.00 PST. Vedajad ei töötle tellimusi nädalavahetustel ja Pühad.

   

  Tagasta saatjale

   

  Kõik ümbersaatmisteenused on vozoleesti äranägemisel.

   

  Kui pakk tagastatakse meile kohaletoimetamatuse tõttu aadress, näiteks vale või mittetäielik aadress, ei ole me kohustatud oma kulul raha tagasi maksma ega asenduskaupa saatma. Kui kaup tagastatakse meile tagasi meie asukohta, pakutakse raha tagasi, millest on maha arvatud postikulud.

   

  Kui pakk tagastatakse saatjale, kuna vedaja ei saanud täiskasvanu allkirja ega isikut tõendavat dokumenti koguda, jätab vozoleesti endale õiguse tellimuse tagasimaksest maha arvata 15 dollari suurune varude taastamise tasu . Lisaks jätab vozoleesti endale õiguse asendustellimust uuesti saata alles pärast seda, kui originaalpakend on meile tagastatud ja töödeldud ning me ei ole kohustatud seda oma kulul uuesti saatma.

   

  Riigi määrused

   

  Keelatud esemetega tellimused eemaldatakse ja tühistatakse tellimusest, tingimusel et kogu tellimus tühistatakse ja raha tagastatakse, samal ajal kui ülejäänud paki osa töödeldakse tavapäraselt.

   

  Kogu Vape'i müük on piiratud järgmistes kohtades ja võib laieneda ka muudele piirkondadele, mida siin pole loetletud:

   

  l Osariigid - Arkansas, Maine, Oregon, Utah ja Vermont

  l Linnad – San Francisco, Anchorage

   

  Maitsestatud E-vedelike müük on piiratud järgmistes kohtades ja võib laieneda ka muudele piirkondadele, mida siin pole loetletud:

   

  l Osariigid – New York, New Jersey, Massachusetts, Rhode saar

  l Linnad – Chicago, Washington DC

   

  Pange tähele, et esitatud piirangute loetelu ei ole ammendav. Piirangud võivad osariigiti erineda ja laieneda erinevatele tootekategooriatele igas jurisdiktsioonis üle kogu riigi. Lisaks võib kupongide kasutamine olla piiratud jurisdiktsioonipõhiste piirangute tõttu.

   

  Rahvusvahelised tellimused

   

  Kui teie riiki/osariiki pole kassaprotsessi ajal loendis, ei saa me praegu teie riigist makseid vastu võtta ega teie riigist kohale toimetada.

   

  1. Kõik müüdud tooted on loetletud ei konverteerita automaatselt teie kohalikku valuutasse. vozoleesti ei vastuta rahvusvaheliste tellimustega seotud konverteerimistasude eest.
  2. Kõik tollimaksud, maksud, käibemaks ja mis tahes saatmisteenusega seotud tasud ei ole kaetud ning kliendid vastutavad nende maksete eest. Lisaks vozoleesti ei vastuta ametivõimude poolt kinnipeetud või peatatud pakkide ega rahvusvaheliste tollimaksude täitmiseks nõutavate tasude eest.

   

  Mis tahes põhjustel, kui pakiga tekkisid täiendavad saatmiskulud (nt tolli poolt tagasilükkamine, vale aadressi kohaletoimetamine või kliendilt saatjale tagasi saatmine), arvatakse lisakulu algsest maksest maha.

   

  Soovitame tungivalt võtta ühendust kohalike ametiasutustega, et saada rohkem elektroonilisi sigarette ja aurutooteid puudutavaid eeskirju.

   

  Kaotatud ja kohaletoimetamata pakid

   

  vozoleesti ei vastuta kaotsiläinud või kohaletoimetamata pakkide eest ning kõik kättesaamata pakkidest tulenevad probleemid peab lahendama klient, kasutades selleks kolmandast osapoolest vedaja. vozoleesti püüab selliseid probleeme korras hoida ja lahendada ning kõigist vigasetest tarneprobleemidest tuleb teatada 48 tunni jooksul pärast viimast jälgimise värskendust.

   

  vozoleesti ei vastuta kolmandatest osapooltest transpordiettevõtetele tarnitud pakkide eest. Kõik probleemid, mis tekivad selliste saadetistega, mis on märgitud kohaletoimetatuks, tuleb kliendil lahendada kolmandast osapoolest laevandusettevõttega.

   

  Pange tähele, et kasutaja sisestatud ekslikud ja mittetäielikud aadressid põhjustavad viivitusi, tagastusi ja muid probleeme, mis mõjutavad teie tellimuse edukat saatmist. vozoleesti ei vastuta kasutaja poolt sisestatud ekslike ja ebaõigete aadresside esitamisega seotud kulude eest.

   

  Kuidas varuosad tarnitakse?

   

  Kõik asendussaadetised ja garantiisaadetised tarnitakse standardveoga.

   

  Product Inquiry Popup

  Size Guide

  This is a standardised guide to give you an idea of what size you will need, however some brands may vary from these conversions.

  Ready to Wear Clothing

  Size XXS - XS XS - S S - M M - L L - XL XL - XXL
  UK 6 8 10 12 14 16
  US 2 4 6 8 10 12
  Italy (IT) 38 40 42 44 46 48
  France (FR/EU) 34 36 38 40 42 44
  Denmark 32 34 36 38 40 42
  Russia 40 42 44 46 48 50
  Germany 32 34 36 38 40 42
  Japan 5 7 9 11 13 15
  Australia 6 8 10 12 14 16
  Korea 33 44 55 66 77 88
  China 160/84 165/86 170/88 175/90 180/92 185/94
  Jeans 24-25 26-27 27-28 29-30 31-32 32-33